אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על העבודה
Mon Jul 15 14:01:00 2024  מירי רגב ביקרה בעוטף: "לא מבינה למה המפגינים מפריעים לנו לעשות את העבודה פה" - וואלה! חדשות
Mon Jul 15 13:00:00 2024  מגמת הירידה נמשכת: כ-220 אלף דורשי העבודה בחודש יוני - דבר
Mon Jul 15 12:59:15 2024  למ"ס: שיעור האבטלה חזר לרדת ביוני, מספר המשרות הפנויות זינק ברבעון השני - ynet ידיעות אחרונות
Mon Jul 15 12:11:20 2024  "המילה 'בוגד', צריך להוקיע אותה ולא להשתמש בה" - 103FM
Mon Jul 15 09:32:15 2024  קורס העסקת עובדים עם מוגבלות משרד העבודה - Gov.il
Sun Jul 14 19:45:00 2024  שבוע אחרי תאונת העבודה הקטלנית: שוב פועל נפצע קשה באתר בנייה באשקלון - כאן דרום אשקלון
Sun Jul 14 15:40:00 2024  N12 - רוב הבקשות ממשרד העבודה לפיטורי מילואימניקים: של... - mako
Sun Jul 14 15:04:00 2024  העבודה הלא שגרתית של השב"ח שנתפס בשרון: "בזה עוד לא נתקלנו" - mako
Sun Jul 14 07:22:20 2024  ההתאוששות נמשכת: מספר דורשי העבודה ביוני - הנמוך ביותר מפרוץ המלחמה - ynet ידיעות אחרונות
Sun Jul 14 07:00:00 2024  למרות ההתאוששות בשוק העבודה: זינוק מדאיג באבטלה בישובי קו העימות - אייס
Sun Jul 14 06:01:00 2024  השוק מתאושש: מספר דורשי העבודה הוא הנמוך מאז פרוץ המלחמה - מעריב און ליין
Sun Jul 14 06:00:00 2024  מספר דורשי העבודה ירד ל-185 אלף, הנמוך מאז פרוץ המלחמה - דבר
Sat Jul 13 16:23:58 2024  דרושים מחלקי מזון עבור משפחות נזקקות, ומתנדבים לליווי ושילוב צעירים בשוק העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Fri Jul 12 15:06:45 2024  ברוב מוחלט: ועידת מפלגת העבודה אישרה את הסכם האיחוד עם מרצ - מעריב און ליין
Fri Jul 12 14:16:09 2024  אושר האיחוד בין העבודה למרצ - ערוץ 7
Fri Jul 12 12:55:00 2024  עכשיו זה רשמי: ועידת מפלגת העבודה אישרה ברוב מוחלט את הסכם האיחוד עם מרצ - וואלה! חדשות
Fri Jul 12 12:51:00 2024  ברוב מוחלט: אושר האיחוד בין מפלגות העבודה ומרצ - מעריב און ליין
Fri Jul 12 12:51:00 2024  N12 - מפלגת הדמוקרטים יוצאת לדרך: אושר איחוד העבודה ומרצ - mako
Thu Jul 11 20:00:00 2024  מה לא הבנת, דרין? | 12.7.2024 - הארץ
Thu Jul 11 11:53:07 2024  הורים בגן תקשורת בהרצליה: הסייעת ישנה באמצע העבודה - שווים
Wed Jul 10 21:31:23 2024  יאיר גולן מנסה לגייס את לבני: במפלגה דווקא פוזלים למועמדת אחרת - מעריב און ליין
Wed Jul 10 19:05:46 2024  בכירים בעבודה בביקורת קשה נגד ההסכם עם מרצ - מעריב און ליין
Wed Jul 10 17:22:32 2024  משרד העבודה מזמין אתכם לוובינר "טכנולוגיה מייצרת הזדמנות שוויונית" - Gov.il
Wed Jul 10 13:14:00 2024  המלחמה הרחיבה את העבודה מהבית – אבל יש ענף אחד שבו דווקא חזרו למשרדים - TheMarker
Wed Jul 10 10:46:52 2024  אקלים והשפעתו על שלום העובדים משרד העבודה - Gov.il
Tue Jul 9 18:02:04 2024  במעמד שר העבודה יואב בן צור: נחנך מרכז ׳כיוון׳ בעיר חיפה - JDN
Tue Jul 9 17:06:18 2024  איך לשקם את שוק העבודה? ועידת שוק ההון האנושי 2024 יוצאת לדרך - ynet ידיעות אחרונות
Mon Jul 8 20:00:00 2024  הקמת "הדמוקרטים" היתה בשבילי יום חג - הארץ
Sun Jul 7 19:57:00 2024  השריונים, החובות והבחירות הבאות: ההסכם המלא בין העבודה ומרצ נחשף - וואלה! חדשות
Wed Jul 3 10:00:00 2024  לא משתלם לעבוד: כך המדינה מסייעת להבריח את החרדים משוק העבודה - כלכליסט
Sun Jun 30 10:00:00 2024  "הדמוקרטים": מפלגות "העבודה" ו"מרצ" הגיעו להסכם על איחוד - וואלה! חדשות
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה | אחרי המפלה בבחירות: איחוד רשימות של "מרצ" ו-"העבודה" - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה ומרצ מתאחדות, השם החדש: "הדמוקרטים" - גלובס
Sun Jun 30 10:00:00 2024  מפלגות "העבודה" ו"מרצ" התאחדו למפלגת "הדמוקרטים" ברשות יאיר גולן - Makor Rishon
Sun Jun 30 10:00:00 2024  עם שם חדש ושריונים ליאיר גולן: העבודה ומרצ הכריזו על איחוד - ynet ידיעות אחרונות
Sun Jun 30 10:00:00 2024  העבודה ומרצ הגיעו להסכם על איחוד וייקראו מפלגת "הדמוקרטים" - הארץ
Thu Jun 27 16:09:09 2024  לקראת איחוד עם מרצ: שיא בייצוג נשים בוועידת מפלגת העבודה - ערוץ 13
Thu Jun 27 10:00:00 2024  N12 - פרסום ראשון | העבודה ומרצ על סף איחוד - mako
Thu Jun 27 10:00:00 2024  ועידת מפלגת העבודה: 70% נשים, 20% פעילי מחאה - סרוגים
Thu Jun 27 10:00:00 2024  הוסר המכשול האחרון בדרך לאיחוד העבודה ומרצ: כך תיקרא הרשימה - מעריב און ליין
Wed Jun 26 10:00:00 2024  גם אחרי שנה וחצי במדבר, לאחד בין שמאלנים זה לא כל כך פשוט - TheMarker
Wed Jun 26 10:00:00 2024  הבחירות לוועידת מפלגת העבודה: כל הפרטים - אייס
Tue Jun 25 10:00:00 2024  הבחירות לוועידה ה-11 של מפלגת העבודה יוצאות לדרך - מעריב און ליין
Sat Jun 22 10:00:00 2024  השר לשעבר רפי אדרי, איש מפלגת העבודה, מת בגיל 86 - הארץ
Thu Jun 20 10:00:00 2024  בעקבות המחסור בעובדים בתעשייה, שר העבודה נפגש עם שר העלייה והקליטה משרד העבודה - Gov.il
Thu May 30 10:00:00 2024  הפעולות הראשונות של גולן כיו"ר העבודה יחרצו את גורלה - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 29 10:00:00 2024  מפלגת העבודה כבר הפסידה - מידה
Tue May 28 10:00:00 2024  יאיר גולן רוצה לאחד את השמאל ולשקם את העוטף. תחילה עליו לנצח בעבודה - הארץ
Tue May 28 10:00:00 2024  יאיר גולן ניצח בפריימריז ונבחר לתפקיד יו״ר מפלגת העבודה - דבר
Tue May 28 10:00:00 2024  מפלגת העבודה אולי לא מתה, אבל נוכחות במרחב פשוט אין לה | ביקור בפריימריז - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 28 10:00:00 2024  N12 - הפריימריז בעבודה: ארבעה מועמדים מתמודדים על תפקיד היו"ר - mako
Tue May 28 10:00:00 2024  תוצאות הפריימריז בעבודה: יאיר גולן זכה עם כ-95% מהקולות - ויעמוד בראש המפלגה - וואלה! חדשות
Tue May 28 10:00:00 2024  יאיר גולן ניצח בבחירות לראשות מפלגת העבודה עם 95% מהקולות - הארץ
Tue May 28 10:00:00 2024  שר העבודה נפגש עם מקבילו, שר העבודה התאילנדי, רטשקיטפראקאן משרד העבודה - Gov.il
Tue May 28 10:00:00 2024  עם יותר מ-95% מהקולות: יאיר גולן נבחר לראשות מפלגת העבודה - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Tue May 28 10:00:00 2024  עם יותר מ-95% מהקולות: יאיר גולן נבחר לראשות מפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 28 10:00:00 2024  כצפוי: יאיר גולן נבחר לראשות מפלגת העבודה עם יותר מ-95% מהקולות - מעריב און ליין
Mon May 27 10:00:00 2024  עם כ-95% מהקולות: יאיר גולן נבחר ליו"ר מפלגת העבודה - ערוץ 13
Wed May 22 10:00:00 2024  לקראת חופשת הקיץ: אושר בכנסת תיקון לחוק עבודת נוער משרד העבודה - Gov.il
Tue May 21 10:00:00 2024  "איבדה את הצפון": איתן כבל עוזב את מפלגת העבודה - ערוץ 7
Tue May 21 10:00:00 2024  יאיר גולן צפוי לנצח, אבל על תנאי: הפארסה במפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Sun May 19 10:00:00 2024  הפריימריז במפלגת העבודה יידחו? העתירה הבהולה שהוגשה - מעריב און ליין
Sat May 18 10:00:00 2024  דיוקנו של אבי שקד: יומרני ורחוק מאוד מהשמאל המתון | דעה - מעריב און ליין
Thu May 9 10:00:00 2024  משרד העבודה פרסם את דו"ח השביתות במשק לשנת 2023 - Gov.il
Tue May 7 10:00:00 2024  N12 - נסגרה רשימת המתמודדים לראשות מפלגת העבודה - mako
Mon May 6 10:00:00 2024  היו"ר הבא של מפלגת העבודה יהיה גבר - News1 מחלקה ראשונה
Fri May 3 10:00:00 2024  ח"כ אפרת רייטן הודיעה שלא תתמודד על ראשות מפלגת העבודה - וואלה! חדשות
Tue Apr 30 10:00:00 2024  החוק שיאסור על הבוס להתקשר אחרי העבודה והסיכוי שיגיע לארץ - גלובס
Thu Apr 25 10:00:00 2024  עבדים היינו — ועדיין: למה יום העבודה בישראל לא מסתיים אף פעם? - TheMarker
Wed Apr 24 10:00:00 2024  אבי שקד יתמודד לראשות העבודה: "חיבור עם מרצ יסכן את עתיד המפלגה" - הארץ
Wed Apr 24 10:00:00 2024  איש העסקים יתמודד על ראשות מפלגת העבודה - סרוגים
Wed Apr 24 10:00:00 2024  "סכנה באיחוד עם מרצ": מתמודד חדש מול יאיר גולן על ראשות העבודה - מעריב און ליין
Sun Apr 21 10:00:00 2024  משה בן עטר: מפלגת העבודה – הסוף - זמן ישראל
Wed Apr 17 10:00:00 2024  ממשיכה מגמת ההתאוששות בשוק העבודה משרד העבודה - Gov.il
Sun Apr 14 10:00:00 2024  למרות השינוי בהנחיות: מקומות העבודה פועלים כרגיל - ynet ידיעות אחרונות
Thu Apr 11 10:00:00 2024  אל תספידו: מספר גבוה של מתפקדים למפלגת העבודה - סרוגים
Tue Apr 9 10:00:00 2024  תוכנית העבודה של מערכת החינוך לשנת הלימודים תשפ"ה משרד החינוך - Gov.il
Tue Mar 26 09:00:00 2024  צמרת חמאס הבינה שעליה לתת לנתניהו לעשות עבורה את העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Fri Mar 22 09:00:00 2024  יאיר גולן ואפרת רייטן יחלצו את העבודה מהמוות הקליני שבו היא נמצאת? - מעריב און ליין
Tue Mar 19 09:00:00 2024  בלי בשורה או חזון, מפלגת העבודה היא קריקטורה - הארץ
Sun Mar 17 09:00:00 2024  לקראת הפריימריז: מחצית מחברי הכנסת של העבודה תומכים ביאיר גולן - ynet ידיעות אחרונות
Thu Mar 7 10:00:00 2024  "בעתות משבר - עובדות נפגעות יותר": יום אישה עצוב לנשים בשוק העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Wed Mar 6 10:00:00 2024  שר העבודה יואב בן צור חתם על צו ההרחבה למשרתי מילואים משרד העבודה - Gov.il
Sun Mar 3 10:00:00 2024  שר העבודה חתם על היתר כללי בעניין הפסקות בעבודה משרד העבודה - Gov.il
Tue Feb 27 10:00:00 2024  המגמות שיעצבו את שוק העבודה בעולם השנה, ואיפה ניצבת ישראל? - גלובס
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן מתכוון להתמודד על ראשות מפלגת העבודה - הארץ
Mon Feb 26 10:00:00 2024  יאיר גולן צפוי להתמודד על ראשות העבודה: "נאחד את כל המחנה תחת מותג חדש" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Feb 25 10:00:00 2024  מי יחליף את מיכאלי? נקבע מועד הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Sun Feb 25 10:00:00 2024  הפריימריז לראשות העבודה ייערכו ב-28 במאי; הגשת מועמדות לתפקיד – עד 5.5 - הארץ
Wed Feb 21 10:00:00 2024  ההסתבכות של מרב מיכאלי במפלגת העבודה - שהובילה לפתיחה בהליך להדחתה - ynet ידיעות אחרונות
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי תפרוש בתום כהונת הכנסת - ומקדימה את הפריימריז לראשות העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Thu Dec 7 10:00:00 2023  מרב מיכאלי פורשת מהחיים הפוליטיים, והודיעה על פריימריז לראשות העבודה - הארץ
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת העבודה ב- SMS
או שלח SMS עם המילה עבודה למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת העבודה וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: